Eofisim Template

Top navbar

E Ofisim CRM Çözümleri ile iş süreçlerinizi bütün olarak takip edin, hızlı ve kolay kullanıma geçin, gerektiğinde kolayca yükseltin.

Icon Box

Süreç Yönetimi

İş süreçlerinizi yönetmek için kullandığınız birbirinden bağımsız çalışan uygulamalar nedeniyle kaynaklarınızı boşuna harcamaktan kurtulun. E Ofisim CRM Uygulamaları ile bütün sistemleri ve süreçleri birbiriyle uyum içinde kullanabilir, verilerinize anlık olarak erişip raporlayabilir, kritik iş süreçleri için iş akışları ile tüm operasyonel kontrolü sağlayabilirsiniz. İşiniz geliştikçe ekleyebileceğiniz modüller ile değişen ihtiyaçlarınızı ve sektörel gereksinimleri kolayca karşılayabilirsiniz.

İş Akışları

Örneğin Satınalma dokümanları, satış, teklif, ödemeler, müşteri kartları gibi süreçlerde kullandığınız onay süreçleri için iş akışları sayesinde onaylaması gereken kişiye otomatik e-posta gönderimi yapılır, ilgili kişi için bekleyen onay uyarı mesajı oluşturulur ve onay verildiğinde ilgili kişiler bilgilendirilir.
İş akışı kapsamında belirlediğiniz kurallar ile kontrollü ve hatasız süreç yönetimi kolayca sağlayabilirsiniz.

Anlık Raporlama

Tüm verileriniz ile ilgili olarak detaylı ve anlık raporlama sağlayabilirsiniz. Örneğin onay için bekleyen siparişler, aylık yıllık satış karşılaştırmaları veya destek çağrılarında en çok karşılaşılan problemler gibi raporlar ile ilgili düzeltici önlemleri değerlendirip, uygulayabilir ve işlerinzide verimi artırabilirsiniz.
Grafik üzerinden bir tıklama ile filtreleme yapabilir, detay görünüme geçebilirsiniz. Yıllık, aylık, günlük satış ve müşteri detayı gibi...

İş Sürekliliği

Teklif, sipariş, faturalama, satınalma ve nakit yönetimi ve raporlama gibi hazır modüller ile başlayıp ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş detaylı süreç yönetimi bileşenlerini sisteme ekleyebilirsiniz. 7x24 sistem ve kulalnıcı destek ile sistemlerinizin her zaman çalışır ve kullanılır durumda olur.

Outlook, Word, Excel ile uyumlu

Çalışanların alışık oldukları Microsoft Office uygulamaları ile uyumlu ve benzer kullanım yapısı sayesinde kolayca kullanıma geçebilirsiniz. Outlook, Word ve Excel gibi uygulamalarla entegrasyonu sayesinde örneğin bir müşteri teklifi ile ile ilgili tüm yazışmaları, faks veya telefon görüşmelerini, gelen ve giden dokümanları tek bir yerden takip edebilirsiniz.

Dizüstü, tablet ve telefon ile kullanım

Sahada dolaşan satış ekipler veya ofis içinde kullanıcılar için esnek bilgisayar, tablet veya telefon ile kullanım sayesinde farklı platformlardan her zaman güvenli erişim sağlayabilirsiniz.

Genel Özellikler

İş Süreçleri yönetimi

Hasta kabul, detay bilgi, ekspertiz ve doküman akışı için adım adım yönlendirme ve kontrol

Tüm iletişim ve bilgi bir arada

Gelen ve giden dokümanlar, raporlar, email, telefon görüşmeleri ve standart yazışma şablon dokümanlar

Email ve Telefon entegrasyon

Email ve Telefon entegrasyoni, özel raporlama, detaylı arama, exchange ve sharepoint ile bütünleşik